Polski | English

Człowiek. Partner na lata

Sercem każdej organizacji jest człowiek.  To on jest jej najcenniejszym kapitałem. Poszukiwania oraz wybór tego, który będzie decydował o obliczu przedsiębiorstwa, stanowią wieloetapowy, wymagający wyczucia i niezwykłej precyzji proces.

Dokładnie w tym miejscu okazujemy się pomocni. Spośród najwyższej klasy specjalistów wybieramy tego, który właśnie w Państwa organizacji rozwinie pełnię swoich możliwości.


Aktualności

2017-05-18

Specjalista ds. badań i rozwoju

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Opola, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. badań i rozwoju.

więcej

2017-05-18

Kierownik Produkcji

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowy koncern zlokalizowany w okolicy Piły, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Produkcji.

więcej

2017-05-16

Specjalista / Inżynier ds. technicznych

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej, poszukujemy do biur handlowych zlokalizowanych w Mikołowie i w Warszawie osób na stanowisko Specjalista / Inżynier ds. technicznych.

więcej

2017-05-15

Mistrz zmiany

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Opola, poszukujemy osoby na stanowisko Mistrz zmiany.

więcej

2017-05-11

Inżynier ds. realizacji kontraktów (woj. mazowieckie)

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa korporacja, poszukujemy do biura handlowego w Warszawie osoby na stanowisko Inżynier ds. realizacji kontraktów (podległy obszar: woj. mazowieckie).

więcej

Archiwum

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Państwa do zarejestrowania aplikacji w naszej bazie.

Wypełnij formularz

Informujemy, że Administratorem zbioru danych osobowych jest Stalwart Manacus, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrzeszowskiej 30/9; 51-010 Wrocław. Zbiór został zarejestrowany w GIODO pod nr 088014. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dotyczą podane dane przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz żądania prawa usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zapytaj konsultantaCopyright © STALWART MANACUS 2008-2017