Polski | English

Człowiek. Partner na lata

Sercem każdej organizacji jest człowiek.  To on jest jej najcenniejszym kapitałem. Poszukiwania oraz wybór tego, który będzie decydował o obliczu przedsiębiorstwa, stanowią wieloetapowy, wymagający wyczucia i niezwykłej precyzji proces.

Dokładnie w tym miejscu okazujemy się pomocni. Spośród najwyższej klasy specjalistów wybieramy tego, który właśnie w Państwa organizacji rozwinie pełnię swoich możliwości.


Aktualności

2017-03-16

Customer Service Manager

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa korporacja zlokalizowana w okolicach Piły, poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Manager.

więcej

2017-03-15

Kierownik regionalny ds. handlowych (małopolskie)

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa korporacja, poszukujemy na rejon woj. małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego osoby na stanowisko Kierownik regionalny ds. handlowych.

więcej

2017-03-13

Inżynier procesu

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowy koncern z branży motoryzacyjnej zlokalizowany w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier procesu.

 

więcej

2017-03-13

Kierownik regionalny ds. handlowych (mazowieckie)

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa korporacja, poszukujemy do biura handlowego w Warszawie osoby na stanowisko Kierownik regionalny ds. handlowych.

więcej

2017-03-07

Kierownik ds. eksportu

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa korporacja zlokalizowana w okolicy Gdańska, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik ds. eksportu.

więcej

Archiwum

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Państwa do zarejestrowania aplikacji w naszej bazie.

Wypełnij formularz

Informujemy, że Administratorem zbioru danych osobowych jest Stalwart Manacus, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrzeszowskiej 30/9; 51-010 Wrocław. Zbiór został zarejestrowany w GIODO pod nr 088014. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dotyczą podane dane przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz żądania prawa usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zapytaj konsultantaCopyright © STALWART MANACUS 2008-2017