Polski | English

Człowiek. Partner na lata

Sercem każdej organizacji jest człowiek.  To on jest jej najcenniejszym kapitałem. Poszukiwania oraz wybór tego, który będzie decydował o obliczu przedsiębiorstwa, stanowią wieloetapowy, wymagający wyczucia i niezwykłej precyzji proces.

Dokładnie w tym miejscu okazujemy się pomocni. Spośród najwyższej klasy specjalistów wybieramy tego, który właśnie w Państwa organizacji rozwinie pełnię swoich możliwości.


Aktualności

2017-01-18

Value Stream Manager

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowy koncern zlokalizowany w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Value Stream Manager.

więcej

2017-01-13

Specjalista ds. jakości – Customer Contact

Dla naszego Klienta, zlokalizowanego w dolnośląskiej ekonomicznej strefie przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. jakości – Customer Contact.

więcej

2017-01-05

Lean Coordinator (Automotive)

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowy koncern z branży motoryzacyjnej zlokalizowany w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Lean Coordinator.

więcej

2016-12-13

Inżynier automatyk (Automotive)

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowy koncern z branży motoryzacyjnej zlokalizowany w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier automatyk.

więcej

2016-12-05

Junior Payroll Specialist

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowy koncern zlokalizowany w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Payroll Specialist.

 

więcej

Archiwum

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Państwa do zarejestrowania aplikacji w naszej bazie.

Wypełnij formularz

Informujemy, że Administratorem zbioru danych osobowych jest Stalwart Manacus, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrzeszowskiej 30/9; 51-010 Wrocław. Zbiór został zarejestrowany w GIODO pod nr 088014. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dotyczą podane dane przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz żądania prawa usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zapytaj konsultantaCopyright © STALWART MANACUS 2008-2017