Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w województwie opolskim, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik operacyjny.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Radomska, poszukujemy osoby na stanowisko OTD Manager.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Kupiec - zakupy produkcyjne.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Brzegu Opolskiego, poszukujemy osoby na stanowisko Kupiec Strategiczny.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w województwie opolskim, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor produkcji.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Gnieznie, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier procesu w dziale mechanicznym.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Legnicy, poszukujemy osoby na stanowisko Automatyk.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kadr.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. zakupów strategicznych.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Head of Category Procurement/Kierownik zakupów ds. kategorii.

Dla naszego Klienta, którym jest firma zlokalizowana w okolicy Inowrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik sprzedaży.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier elektryk.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier ds. Testów.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w województwie opolskim, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Działu Księgowości.

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Państwa do zarejestrowania aplikacji w naszej bazie.

Aplikuj

Informujemy, że Administratorem zbioru danych osobowych jest Stalwart Manacus, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrzeszowskiej 30/9; 51-010 Wrocław. Zbiór został zarejestrowany w GIODO pod nr 088014. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dotyczą podane dane przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz żądania prawa usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Cieszy nas fakt, że znaleźli Państwo czas dla Stalwart Manacus. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Stalwart Manacus

Wrocław, Polska

ul. Ostrzeszowska 30/9, 51-010

Telefon: +48 509 660 343
Email: wroclaw@stalwart-manacus.pl

Warszawa, Polska

ul. Lindleya 16, 02-013

Telefon: +48 731 791 947
Email: warsaw@stalwart-manacus.pl

Londyn, Anglia

Unit 13 The Redlands Business Centre, Coulsdon CR5 2HT
Telefon: +44 (0)208 763 9847
Email: london@stalwart-manacus.pl