Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Oławy, poszukujemy osoby na stanowisko Lider zespołu ds. rekrutacji pracowników tymczasowych.

Dla naszego Klienta, którym jest firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier serwisu.

Dla naszego Klienta, którym jest firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik zmiany.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Kluczborka, poszukujemy osoby na stanowisko Analityk finansowy.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Legnicy, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik produkcji.

Dla naszego Klienta, którym jest firma zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik operacyjny.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Radomska, poszukujemy osoby na stanowisko OTD Manager.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Gnieznie, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier procesu w dziale mechanicznym.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Legnicy, poszukujemy osoby na stanowisko Automatyk.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. zakupów strategicznych.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier elektryk.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w województwie opolskim, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Działu Księgowości.

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Państwa do zarejestrowania aplikacji w naszej bazie.

Aplikuj

Administratorem Państwa danych osobowych jest STALWART MANACUS Anna Podlaska, z siedzibą przy ul. Ostrzeszowskiej 30/9, 51-010 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania współpracy. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, mailowo, na adres poczty elektronicznej biuro@stalwart-manacus.pl.

Cieszy nas fakt, że znaleźli Państwo czas dla Stalwart Manacus. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Stalwart Manacus

Wrocław, Polska

ul. Ostrzeszowska 30/9, 51-010

Telefon: +48 509 660 343
Email: wroclaw@stalwart-manacus.pl

Warszawa, Polska

ul. Lindleya 16, 02-013

Telefon: +48 731 791 947
Email: warsaw@stalwart-manacus.pl

Londyn, Anglia

Unit 13 The Redlands Business Centre, Coulsdon CR5 2HT
Telefon: +44 (0)208 763 9847
Email: london@stalwart-manacus.pl